Działalność naszej firmy jest ściśle związana z sektorem produkcyjnym.

Dzięki naszemu wieloletniemu doświadczeniu związanemu z sektorem produkcyjnym oraz systemami informatycznymi wspomagającymi firmy produkcyjne w zarządzaniu i planowaniu produkcji jesteśmy w stanie dobrze i szybko rozpoznać potrzeby naszych klientów. Zostając naszym klientem możecie Państwo być pewni, że otrzymacie szybkie i merytoryczne wsparcie.

Współpracujemy z firmami, takimi jak:

Jesteśmy wyłącznym dystrybutorem na terenie Polski systemu Factory ERP przeznaczonego do zarządzania oraz szczegółowego planowania i harmonogramowania produkcji w firmach produkcyjnych oraz produkcyjno-usługowych.
System Factory ERP to innowacyjne rozwiązanie włoskiej firmy Intesi Srl wspomagające zarządzanie zasobami przedsiębiorstwa produkcyjnego. Dzięki zaawansowanym algorytmom obliczeniowym system Factory ERP jest również doskonałym narzędziem pozwalającym na szczegółowe planowanie i harmonogramowanie produkcji w oparciu o rzeczywistą dostępność posiadanych zasobów.

Oferujemy również oprogramowanie CAD 3D wspomagające proces projektowania elementów maszyn, produktów z blach oraz form wtryskowych. MD3 posiada możliwości projektowania bryłowego, projektowania powierzchniowego oraz elementów blaszanych. Dzięki prostemu i intuicyjnemu interfejsowi użytkownika praca na MD3 jest bardziej efektywna.

Dodatkowo oferujemy system CAM – Linea5 oraz system do nestingu – Masternest / Workplan Manager pozwalające na optymalizację rozkładu elementów na arkuszu blachy, a następnie na przetworzenie uzyskanego rozkładu na kod maszynowy NC.

Wszystkie oferowane przez naszą firmę systemy są ze sobą w pełni zintegrowane, dzięki czemu wymiana informacji pomiędzy działami firmy jest w pełni zautomatyzowana.

Intesi Srl logo - planowanie produkcji, harmonogramowanie produkcji
Firma Intesi Srl mająca swoją siedzibę we Włoszech jest producentem oraz dystrybutorem specjalistycznego oprogramowania ERP oraz CAD/CAM.

Flagowym produktem firmy Intesi Srl jest system Factory ERP wspomagający zarządzanie i szczegółowe planowanie produkcji.

W oparciu o potrzeby oraz sugestie obecnych klientów firma Intesi Srl nieustannie rozbudowuje system Factory ERP o nowe funkcjonalności.

Dowiedz się więcej, odwiedź stronę producenta:

www.intesisrl.it